Wasze opinie

Zachęcamy wszystkich Kupujących do wystawienia komentarza po dokonanym zakupie.
Czekamy na wasze opinie!

Poniżej przedstawiamy cześć Waszych komentarzy na Artillo i Srebrnej Agrafce.
Wasze komentarze na Artillo:
 
 Wasze komentarze na Srebrnej Agrafce:

 

15 komentarzy:

 1. No, ja już tutaj zostaję, a zaczynam od worka dla Mikołajka na miłe chwile w przedszkolu. Inspiracji życzę. Kasia, mama Antosia, Tymcia i Mikołajka

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo gorąco polecam Szmacianki Wioli!:-) Na początku był bardzo miły, konkretny i szybki kontakt. Później otrzymałam zamówienie w terminie. Na koniec sam produkt: piękny i dokładnie taki o jaki mi chodziło. Dziękuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecam z całego serca :) bardzo szybko nawiazany kontakt.rzeczowa rozmowa i kompetentne doradztwo. Zamówiony produkt został szybko i starannie wykonany. Bardzo dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie i zapraszam ponownie :)

   Usuń
 4. Pani Wiola to bardzo cierpliwa Kobieta. Sumiennie odpowiadała na moje wszelkie pytania. Worek uszyty bardzo starannie. Wysłany bardzo szybko mimo natłoku zamówień. Dziękuję i pewnie wrócę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie i zapraszam ponownie :)

   Usuń
 5. Zamówiony worek do przedszkola przerósł moje największe oczekiwania! Dostałam piękne rękodzieło wykonane bardzo starannie i z wysokogatunkowych materiałów. Nawet mój mąż - sceptycznie nastawiony do zakupu był zachwycony! Serdecznie polecam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie i zapraszam ponownie :)

   Usuń
 6. Bardzo dobry kontakt, Pani Wiola szybko odpowiada na wiadomości i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Bardzo zależało mi na czasie, żeby poduszka dotarła na urodziny (mimo natłoku zleceń)Pani Wiola dotrzymała danego słowa. Podusia kot jest przepiękna i maluszkowi bardzo się podobała. Serdecznie polecam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Czuć zaangażowanie i chęć pomocy. Pani Wiola kreatywnie podeszła do zadania i zmieniła kinkiet budka do moich potrzeb. Bardzo polecam, a budka prezentuje się wspaniale w pokoju synka

  OdpowiedzUsuń
 8. Profesjonalne podejście, szybki kontakt. Pani Wiola kreatywnie podeszła do zadania i zmieniła kinkiet do moich potrzeb. Teraz pięknie prezentuje się w pokoju synka. Serdecznie polecam

  OdpowiedzUsuń
 9. Rewelacja. Kontakt ze sprzedającym, jakość usługi, błyskawiczna przesyłka. Kupiłam poduszki-koty. Są piękne. Polecam. Joanna P

  OdpowiedzUsuń
 10. zamawiałam woreczek dla przedszkolaka. Został pięknie i starannie wykonany. Bardzo dobry kontakt z Panią Wiolą, która jest przesympatyczna. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń do transakcji. Serdecznie polecam

  OdpowiedzUsuń
 11. miło, sprawnie i przepięknie! Worki jakie zakupiłam najpierw dla Fryderyka, potem dla Ludwika do przedszkola są przepiękne-żeby nie powiedzieć głośno, najładniejsze w szatni :) Polecam ogromnie, napewno skorzystam jeszcze nie raz, ceniąc profesjonalizm, detale, stylistykę i przyjemność współpracy. pozdrawiam. Kamila

  OdpowiedzUsuń
 12. "właściwy człowiek na właściwym miejscu" - tak określiłabym Panią Wiolę. :)
  W pracach widać pasję, talent, kreatywność i radość płynącą z możliwości uszczęśliwiania drugiego człowieka. Pani Wiola nadaje kolor szarej rzeczywistości przy pomocy barwnych materiałów, nitek, odrobiny wypełniacza i ogromnej części własnego serca, które wkłada w każdą z wykonanych przez siebie prac.
  Jest to osoba twórcza, ciepła, otwarta, sumienna, cierpliwa, która doradzi, uspokoi i zrealizuje nasze (niedopracowane albo wprost szalone) pomysły przechodząc przy tym nasze najśmielsze oczekiwania.
  Osobiście zamówiłam spersonalizowaną Poduszkę przytulankę Kota, kiedy otworzyłam przesyłkę od kuriera rozpłakałam się.
  Były to łzy szczęścia.
  Kotek wprost zachęca do przytulania. A kiedy nad naszymi głowami kłębią się czarne chmury to, wystarczy na niego spojrzeć a wszystkie smutki znikają.
  Radość i miłość w czystej (pluszowej) postaci. :)

  Dlatego jeśli poszukujecie niepowtarzalnego prezentu, który będzie cechować wysoka jakość i precyzja wykonania oraz takiego, który wzbudza same pozytywne emocje to, zgłoście się do firmy "Szmacianki Wioli".

  Polecam z całego serca i ręczę własną głową, a Pani Wioli jeszcze raz bardzo dziękuję za spełnianie marzeń.

  Magdalena K.
  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Szmacianki Wioli , Blogger